Publications Office of the EU
Francija-Dižona: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Dižona: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi

  • Publicēts
    30/05/2023
  • Termiņš
    27/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    27/06/2023
  • Piešķirts
    19/07/2023
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
IDELIANS
Izpildes vieta
NUTS code: FRC14 Yonne
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRC Bourgogne-Franche-Comté
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
720,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Enlèvement des objets encombrants sur le patrimoine de Domanys.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: IDELIANS
Pasta adrese: Centrale IDELIANS
Pilsēta: Dijon
NUTS kods FRC
Pasta indekss: 21000
Valsts: FRA
Galvenā adrese: https://idelians.e-marchespublics.com
Elektroniski:
https://idelians.e-marchespublics.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
27/06/2023 14:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.