Publications Office of the EU
I-San Raffaele Cimena: Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

I-San Raffaele Cimena: Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi

  • Publicēts
    26/09/2012
  • Termiņš
    03/12/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/12/2012
  • Piešķirts
    30/01/2013
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Comune di San Raffaele Cimena
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55000000 Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
455,100.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
380,691.15 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Servizio di preparazione e somministrazione pasti nelle scuole infanzia ed obbligo e dipendeni comunali.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/12/2012 14:30
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
455,100.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
380,691.15 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Sodexo Italia SpA
Pasta adrese: Via Fratelli Gracchi 36
Pilsēta: Cinisello Balsamo
Pasta indekss: 20092
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.