Publications Office of the EU
Čehija-Prāga: Mehāniskie transportlīdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Prāga: Mehāniskie transportlīdzekļi

  • Publicēts
    21/04/2023
  • Termiņš
    22/05/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/05/2023
  • Piešķirts
    11/07/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Lesy hl. m. Prahy
Izpildes vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,700,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,249,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
77/2023
Apraksts

Předmětem veřejné zakázky je dodání 2 stejných ks nového nepoužitého vozidla typu dodávka (kategorie N1) dle technické specifikace kupujícího.Blíže vymezeno vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/607523
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/05/2023 10:05
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,700,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
1,249,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Auto Kora top s.r.o.
Pasta adrese: M. Alše 780/
Pilsēta: Valašské Meziříčí
Pasta indekss: 75701
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.