Publications Office of the EU
Francija-Lille: Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Lille: Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana

  • Publicēts
    06/06/2013
  • Termiņš
    29/07/2013
  • Piešķirts
    31/10/2013
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Communauté urbaine de Lille
Izpildes vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
717,862.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
13003
Apraksts

le présent marché a pour objet la réalisation des travaux d'extensions sur le site Garages-Ateliers « 4 Cantons » - « Extension Ga/At 4c » à Villeneuve-d'Ascq :
- lot 3 : Chauffage, ventilation, plomberie, sanitaires;
incluant les travaux de chauffage, ventilation plomberies, sanitaires, air comprimé, incluant la production des études, les fournitures de matériaux, les travaux, ainsi qu'un ensemble de prestations nécessaires ou complémentaires à ces productions (installations de chantier).

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
717,862.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Coexia Thermic
Pasta adrese: 175 rue Jules Guesde
Pilsēta: Lys-les-Lannoy
Pasta indekss: 59390
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.