Publications Office of the EU
Somija-Tampere: Medicīniskās ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Somija-Tampere: Medicīniskās ierīces

  • Publicēts
    28/10/2019
  • Termiņš
    25/11/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/11/2019
  • Piešķirts
    20/12/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SK Hankintapalvelut Oy
Izpildes vieta
NUTS code: FI Suomi/Finland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FI Suomi/Finland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
50,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
50,000,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
SKH/19PUITE
Apraksts

SK Hankintapalvelut Oy kilpailuttaa kardiologian sekä sydän- ja rintaelinkirurgian tarvikkeita ja palveluita koskevan puitejärjestelyn Tays Sydänkeskus konsernin ja sen asiakkaiden käyttöön.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tarjouspalvelu.fi/skhankinta?id=258751&tpk=9cad7171-5f8e-4a4a-a6f9-f28510bda45f
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/11/2019 08:00
Izpildes vieta
CPV kods

33100000 - Medicīniskās ierīces

33140000 - Medicīnas palīgmateriāli

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
50,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
50,000,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Amartmed Oy
Pasta adrese: Luotsikatu 9 D 12
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00160
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Stereotaxis, Inc.
Pasta adrese: 4320 Forest Park Avenue, Suite 100
Pilsēta: St. Louis
Pasta indekss: 63108
Valsts: USA

Oficiālais nosaukums: Mediplast Fenno Oy
Pasta adrese: Tähtäinkuja 9
Pilsēta: Vantaa
Pasta indekss: 01530
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Mermaid Medical AS
Pasta adrese: Frydensbergvej 25
Pilsēta: Stenlöse
Pasta indekss: 3660
Valsts: DNK

Oficiālais nosaukums: Medtronic Finland Oy
Pasta adrese: Lentajäntie 3
Pilsēta: Vantaa
Pasta indekss: 01530
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Janssen-Cilag Oy, Johnson & Johnson Finland
Pasta adrese: Vaisalantie 2
Pilsēta: Espoo
Pasta indekss: 02130
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Merit Medical Finland Oy
Pasta adrese: Malminkatu 16
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00100
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Cook Medical Finland Oy
Pasta adrese: Erottajankatu 9B3 4. krs
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00130
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Mediq Suomi Oy
Pasta adrese: Riihitontuntie 7 D
Pilsēta: Espoo
Pasta indekss: 02200
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Maquet Finland Oy Getinge Group
Pasta adrese: Riihitontuntie 7C
Pilsēta: Espoo
Pasta indekss: 02200
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Bracco Imaging Scandinavia
Pasta adrese: Drakegatan 6
Pilsēta: Göteborg
Pasta indekss: 41250
Valsts: SWE

Oficiālais nosaukums: Edwards Lifesciences
Pasta adrese: Mannerheimintie 12B
Pilsēta: Helsink
Pasta indekss: 00100
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: W.L. Gore & Associates Scandinavia AB
Pasta adrese: Neongatan 9B
Pilsēta: Mölndal
Pasta indekss: 43153
Valsts: SWE

Oficiālais nosaukums: Hexacath Oy
Pasta adrese: Hirsalantie 11
Pilsēta: Jorvas
Pasta indekss: 02420
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Terumo Sweden AB filial i Finland, c/o KPMG Oy AB
Pasta adrese: Tölöviksgatan 3
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00101
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: FINE Medical Finland Oy
Pasta adrese: Piispanristintie 1
Pilsēta: Espoo
Pasta indekss: 20760
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Mölnlycke Health Care Oy
Pasta adrese: Pitäjänmäentie 14
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00380
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Cardinal Health Finland Oy
Pasta adrese: Erottajankatu 9 B 3
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00130
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: B. Braun Medical Oy
Pasta adrese: Huopalahdentie 24
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00350
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Vingmed Oy
Pasta adrese: Olarinluoma 12B
Pilsēta: Espoo
Pasta indekss: 02200
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Endomed Oy
Pasta adrese: Itälahdenkatu 18 C
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00210
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Boston Scientific Nordic AB
Pasta adrese: Järnvägsgatan 45
Pilsēta: Helsingborg
Pasta indekss: 25225
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Argon Medical Devices Danmark
Pasta adrese: Arenavägen 41 plan 12
Pilsēta: Tukholma
Pasta indekss: 12177
Valsts: SWE

Oficiālais nosaukums: Mekalasi Oy
Pasta adrese: Atomitie 2
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 01370
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Medidyne Oy
Pasta adrese: Perintötie 2b
Pilsēta: Vantaa
Pasta indekss: 01510
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Biotronik Oy
Pasta adrese: Hirsalantie 11
Pilsēta: Jorvas
Pasta indekss: 02420
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Abbott Medical Finland Oy
Pasta adrese: Vantaankoskentie 14
Pilsēta: Vantaa
Pasta indekss: 01670
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: EPS Vascular Oy
Pasta adrese: Hauralantie 43
Pilsēta: Lempäälä
Pasta indekss: 37500
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Philips Oy
Pasta adrese: Äyritie 4
Pilsēta: Vantaa
Pasta indekss: 01510
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Stryker AB
Pasta adrese: Äyritie 8 D
Pilsēta: Vantaa
Pasta indekss: 01510
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: LivaNova Finland Oy
Pasta adrese: Eteläranta 12
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00130
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: OneMed Oy
Pasta adrese: Metsäläntie 20
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00320
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Grex Medical Oy
Pasta adrese: Takomotie 7
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00380
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Primamedical Oy
Pasta adrese: Hermannintie 3
Pilsēta: Riihimäki
Pasta indekss: 11710
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Cardirad Oy
Pasta adrese: Pajakatu 5
Pilsēta: Lohja
Pasta indekss: 08150
Valsts: FIN

Oficiālais nosaukums: Berner Oy
Pasta adrese: Hitsaajankatu 24
Pilsēta: Helsinki
Pasta indekss: 00810
Valsts: FIN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.