Publications Office of the EU
Spānija-Castelldefels: Ēdienu pasniegšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Castelldefels: Ēdienu pasniegšanas pakalpojumi

  • Paziņots
    15/03/2019
  • Paredzamā publicēšana
    04/04/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Neaktīvs
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ayuntamiento de Castelldefels
Izpildes vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
55320000 Ēdienu pasniegšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
33/2019
Apraksts

Servicio de comedor social: elaboración, transporte y reparto comida.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/cap.pscp?ambit=&keyword=ajuntament+de+castelldefels&reqCode=viewDetail&idCap=5798105
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not specified
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.