Publications Office of the EU
Somija-Oulu: Kravas automobiļi ar grozāmām kāpnēm - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Somija-Oulu: Kravas automobiļi ar grozāmām kāpnēm

  • Publicēts
    26/01/2016
  • Termiņš
    04/03/2016
  • Piešķirts
    06/04/2016
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Oulun kaupunki
Izpildes vieta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34144211 Kravas automobiļi ar grozāmām kāpnēm
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
585,900.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
OUKA/9686/02.08.00/2015
Apraksts

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Oulun kaupunki
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not specified
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
585,900.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Bronto Skylift Oy
Pasta adrese: Teerivuorenkatu 28
Pilsēta: Tampere
Pasta indekss: 33300
Valsts: FIN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.