Publications Office of the EU
Slovānija-Laško: Uzmērīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovānija-Laško: Uzmērīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    03/05/2023
  • Termiņš
    16/06/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/06/2023
  • Piešķirts
    01/09/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
OBČINA LAŠKO
Izpildes vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SI Slovenija
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71355000 Uzmērīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
384,664.64 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
211,200.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
JN-1/2023
Apraksts

Predmet javnega naročila je izvajanje geodetskih storitev za potrebe Občine Laško in sicer za obdobje štirih let, to je predvidoma od 1.9.2023 do 31.8.2027.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: OBČINA LAŠKO
Nacionālais reģistrācijas numurs: 5874505000
Pasta adrese: Mestna ulica 2
Pilsēta: Laško
NUTS kods SI
Pasta indekss: 3270
Valsts: SVN
Kontaktpersona: občinska uprava
Galvenā adrese: http://www.lasko.si
Elektroniski:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=25268
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/06/2023 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
384,664.64 EUR
Līguma galīgā vērtība
211,200.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: GEO STUDIO, geodetski inženiring in svetovanje d.o.o.
Pasta adrese: Brodarjeva ulica 6
Pilsēta: Celje
Pasta indekss: 3000
Valsts: SVN

Oficiālais nosaukums: GEODETSKI ZAVOD CELJE, d.o.o.
Pasta adrese: Ulica XIV. divizije 10
Pilsēta: Celje
Pasta indekss: 3000
Valsts: SVN

Oficiālais nosaukums: GEOMETRA, geodetske storitve, trgovina in svetovanje d.o.o.
Pasta adrese: Trg Alfonza Šarha 18
Pilsēta: Slovenska Bistrica
Pasta indekss: 2310
Valsts: SVN

Oficiālais nosaukums: GEOFOTO podjetje za geodetske in računalniške storitve d.o.o.
Pasta adrese: Mariborska cesta 5
Pilsēta: Slovenska Bistrica
Pasta indekss: 2310
Valsts: SVN

Oficiālais nosaukums: GEOBI, geodetske storitve, d.o.o.
Pasta adrese: Delavska cesta 24
Pilsēta: Šenčur
Pasta indekss: 4208
Valsts: SVN

Oficiālais nosaukums: GEOSTROKA, geodetske storitve, Miroslav Petrović s.p.
Pasta adrese: Cesta Valentina Orožna 8A
Pilsēta: Šentjur
Pasta indekss: 3230
Valsts: SVN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.