Publications Office of the EU
Spānija-Valensija: Tīrīšanas un sanitārijas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Valensija: Tīrīšanas un sanitārijas pakalpojumi

  • Publicēts
    28/01/2016
  • Termiņš
    29/03/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/04/2016
  • Piešķirts
    28/07/2016
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Generalitat Valenciana Conselleria de Educación, Cultura y Deporte
Izpildes vieta
NUTS code: ES España
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90000000 Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
215,573,799.18 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
81,830,352.82 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
25
Piedāvājuma atsauces numurs
CNMY15/CD20S/43
Apraksts

Formalizacion del contrato servicio de limpienza de centros docentes publicos de C. Valenciana.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/04/2016 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.