Publications Office of the EU
Vācija-Berlīne: Autostāvvietu pārvaldības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Berlīne: Autostāvvietu pārvaldības pakalpojumi

  • Publicēts
    30/06/2015
  • Termiņš
    11/08/2015
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/08/2015
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Land Berlin, vertreten durch das Bezirksamt Mitte von Berlin, Abt. Stadtentwicklung, Bauen, Wirtschaft und Ordnung
Izpildes vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98351000 Autostāvvietu pārvaldības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,500,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
VOL_2015_OrdWiplaBew101
Apraksts

Parkraumbewirtschaftung mit derzeit 1.204 Parkscheinautomaten (PSA) auf öffentlichen Straßenland im Bezirk Mitte. Ort der Leistungserbringung ist das Bewirtschaftungsgebiet im Bezirk Mitte mit den Parkzonen 1, 2, 3, 14, 15, 20, 21, 22, 29, 34, 35, 38, 41 und dem Einzelstandort Turmstraße. Umfang und Lage der vorgenannten Parkzonen können unter nachstehendem Link eingesehen werden.
http://www.berlin.de/ba-mitte/politik-und-verwaltung/aemter/amt-fuer-buergerdienste/buergeraemter/artikel.244758.php

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/08/2015 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,500,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.