Publications Office of the EU
Itāija-Cori: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Cori: Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi

  • Publicēts
    15/10/2021
  • Termiņš
    29/11/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/11/2021
  • Piešķirts
    15/03/2022
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Comune di Cori
Izpildes vieta
NUTS code: ITI44 Latina
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI44 Latina
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
7,119,057.08 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
7,076,893.95 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Comune di Cori
Pasta adrese: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Pilsēta: Cori
NUTS kods ITI44
Pasta indekss: 04010
Valsts: ITA
Galvenā adrese: http://www.comune.cori.lt.it/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/11/2021 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
7,119,057.08 EUR
Līguma galīgā vērtība
7,076,893.95 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Lavorgna S.r.l.
Pasta adrese:
Pilsēta: San Lorenzello
Pasta indekss:
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.