Publications Office of the EU
Rumānija-București: Dažādas zāles - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-București: Dažādas zāles

  • Publicēts
    01/07/2022
  • Termiņš
    02/08/2022
  • Atcelts
    30/09/2022
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti
Izpildes vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33690000 Dažādas zāles
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
67,862,772.48 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
31,932,056.64
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
52
Piedāvājuma atsauces numurs
4505332312022
Apraksts

medicamente conform caietului de sarcini

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti
Nacionālais reģistrācijas numurs: 4505332
Pasta adrese: Strada: Floreasca, nr. 8
Pilsēta: Bucuresti
NUTS kods RO321
Pasta indekss: 014461
Valsts: ROU
Kontaktpersona: DAVIDESCU CARMEN
Galvenā adrese: www.urgentafloreasca.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/08/2022 15:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.