Publications Office of the EU
Zviedrija-Lūleo: Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zviedrija-Lūleo: Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība

  • Publicēts
    09/09/2022
  • Termiņš
    06/10/2022
  • Piešķirts
    17/01/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Luleå tekniska universitet
Izpildes vieta
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
10,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
6,440,000.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
LTU-584-2022
Apraksts

LTU upphandlar en operativ och strategisk kommunikationsbyrå med gedigen kunskap inom kommunikation och marknadsföring samt flexibel och kompetent organisation med kapacitet att leverera till större organisationer.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Luleå tekniska universitet
Pasta adrese: Luleå tekniska universitet Universitetsområdet Porsön
Pilsēta: Luleå
NUTS kods SE332
Pasta indekss: 971 87
Valsts: SWE
Kontaktpersona: Kristin Norling
Galvenā adrese: http://www.ltu.se/
Elektroniski:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=67426
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
10,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
6,440,000.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Vinter AB
Pasta adrese: Storgatan 24
Pilsēta: Luleå
Pasta indekss: 97232
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.