Publications Office of the EU
Francija-Saint-Amand-les-Eaux: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Amand-les-Eaux: Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi

  • Publicēts
    18/11/2014
  • Termiņš
    22/12/2014
  • Piešķirts
    18/06/2015
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ville de Saint-Amand-les-Eaux
Izpildes vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
232,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
coeur de ville, site de l'abbaye
Apraksts

Marché négocié de maîtrise d'oeuvre pour le réaménagement et le «Repaysagement» du site de l'abbaye.
La commune de Saint Amand les Eaux s'est lancée dans une réflexion approfondie de l'ensemble de son cœur de ville dans le but de:
— lui donner une nouvelle image, une nouvelle identité,
— renforcer son attractivité et révitaliser son commerce de centre-ville,
— le rendre plus accueiillant, plus moderne et plus pratique pour ses habitants, ses visiteurs et ses utilisateurs,
— créer un lien entre les différents lieux par son aménagement (mobilier, matériaux, couleurs, lumière, etc.) et son parcours muséal,
— faciliter l'accessibilité pour tous et fluidifier les déplacements en particulier les modes doux et les transports en commun,
— réorganiser le stationnement.
Après un concours d'idées et une large concertation avec la population et l'ensemble des acteurs de la commune, une esquisse globale d'aménagement du cœur de ville (de la Scarpe aux limites nord du centre ville) s'est faite jour constituant le plan de référence des futures études d'aménagement.
Périmètre central: environ 4 hectares comprenant le cœur de ville autour de la Tour Abbatiale et ses abords immédiats: Grand Place, jardin public attenant et ensemble des monuments et équipements concernés.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
232,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: JNC international
Pasta adrese: 993 chaussée d'Alsemberg, boîte 4
Pilsēta: Bruxelles
Pasta indekss: 1180
Valsts: BEL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.