Publications Office of the EU
Ēku automatizācijas, mērīšanas, vadības un vadības tehnoloģijas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ēku automatizācijas, mērīšanas, vadības un vadības tehnoloģijas

  • Publicēts
    24/02/2026
  • Termiņš
    05/03/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/03/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Landeshauptstadt München, Baureferat
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45231000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
BauR H-11741-2025
Apraksts

Gmunder Straße ceļu tīrīšanas bāze, jauna būvniecība un pārbūve; Tirdzniecība: Ēku automatizācijas, mērīšanas, vadības un vadības tehnoloģijas

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.meinauftrag.rib.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.meinauftrag.rib.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/03/2026 11:20
Piešķiršanas metode
Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.