Publications Office of the EU
Vācija-Dachau: Ar celtniecību saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Vācija-Dachau: Ar celtniecību saistītie pakalpojumi

  • Piešķirts
    13/08/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
LRA Dachau Hochbau
Izpildes vieta
NUTS code: DE217 Dachau
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE217 Dachau
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71500000 Ar celtniecību saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
750,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
686,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Gegenstand des Auftrags sind die Leistungen der Projektsteuerung nach HAV-KOM (Handbuch für Architekten-und Ingenieurverträge im kommunalen Hochbau) aktuelle Fassung.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
CPV kods

71500000 - Ar celtniecību saistītie pakalpojumi

71541000 - Celtniecības projekta vadības pakalpojumi

71540000 - Celtniecības vadības pakalpojumi

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
750,000.00
Līguma galīgā vērtība
686,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Drees & Sommer Projektmanagement und bautechnische Beratung GmbH
Pasta adrese: Geisenhausenerstraße 17
Pilsēta: München
Pasta indekss: 81379
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.