Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Publicēts
    20/03/2025
  • Termiņš
    29/04/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    29/04/2025
  • Piešķirts
    25/06/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA1F Wesel
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
0.01 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
K-WES-26ZV-2025-0001
Apraksts

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
29/04/2025 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.