Publications Office of the EU
Polija-Zduny: IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Zduny: IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts

  • Publicēts
    13/04/2018
  • Termiņš
    30/05/2018
  • Piešķirts
    02/08/2018
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Gmina Zduny
Izpildes vieta
NUTS code: PL416 Kaliski
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL416 Kaliski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
34,754.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
362,877.00 PLN
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
4
Piedāvājuma atsauces numurs
DG.271.9.2018
Apraksts

Przedmiot zamówienia stanowi wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wraz z zakupem sprzętu i szkoleniami dla Gminy Zduny.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) E-usługi dla Mieszkańców Gminy Zduny oraz wdrożenie systemu EOD i BIP.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.1 do SIWZ.
2) System wspomagający pracę Rady Miejskiej i udostępniający informacje dla mieszkańców. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.2 do SIWZ.
3) System informacji wizualnej (Digital Signage). Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.3 do SIWZ.
4) Digitalizacja zasobów przestrzennych i umieszczenie w GIS. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A.4 do SIWZ.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gmina Zduny
Pasta adrese: Rynek 2
Pilsēta: Zduny
NUTS kods PL416
Pasta indekss: 63-760
Valsts: POL
Kontaktpersona: Tomasz Patalas, Rafał Markowski
Galvenā adrese: http://zduny.bip.cc
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.