Publications Office of the EU
Spānija-Huesca: Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Huesca: Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi

  • Publicēts
    06/04/2022
  • Termiņš
    16/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    20/05/2022
  • Piešķirts
    25/08/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Izpildes vieta
NUTS code: ES241 Huesca
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES241 Huesca
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
811,684.66 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
742,541.15 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
4181/2022
Apraksts

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Nacionālais reģistrācijas numurs: P2217300I
Pasta adrese: Plaza de la Catedral, 1
Pilsēta: Huesca
NUTS kods ES241
Pasta indekss: 22002
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Galvenā adrese: http://sedeelectronica.huesca.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
20/05/2022 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
811,684.66 EUR
Līguma galīgā vērtība
742,541.15 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TAFYESA S.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: Huesca
Pasta indekss:
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.