Publications Office of the EU
Polija-Poznań: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Poznań: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi

  • Publicēts
    22/07/2022
  • Termiņš
    26/08/2022
  • Atcelts
    19/09/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima
Izpildes vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
ZSS105.ZP/252-02/2022
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów niepełnosprawnych Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima w Poznaniu do szkoły i placówek oraz odwożenie po skończonych zajęciach szkolnych do domu wraz z zapewnieniem opieki uczniom w trakcie transportu w okresie od dnia 1 września 2022 r. do dnia 31 grudnia 2022 r.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima
Pasta adrese: ul. Nieszawska 21
Pilsēta: Poznań
NUTS kods PL415
Pasta indekss: 61-021
Valsts: POL
Kontaktpersona: Adam Szymanowski
Galvenā adrese: http://105.edu.pl
Elektroniski:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.