Publications Office of the EU
Lietuva-Viļņa: Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Viļņa: Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi

  • Publicēts
    03/05/2021
  • Termiņš
    03/06/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/06/2021
  • Piešķirts
    18/06/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
VĮ Turto bankas
Izpildes vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: LT Lietuva
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
205,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: VĮ Turto bankas
Nacionālais reģistrācijas numurs: 112021042
Pasta adrese: Kęstučio g. 45
Pilsēta: Vilnius
NUTS kods LT
Pasta indekss: LT-08124
Valsts: LTU
Kontaktpersona: Edmundas Krištolaitis
Galvenā adrese: http://www.turtas.lt
Elektroniski:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/06/2021 09:45
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
205,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: UAB „GERA Solutions“
Pasta adrese:
Pilsēta: Vilnius
Pasta indekss:
Valsts: LTU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.