Publications Office of the EU
1/BIUD/W0350 - Pamatnolīgums par dažādu aizsargpārvalku piegādi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

1/BIUD/W0350 - Pamatnolīgums par dažādu aizsargpārvalku piegādi

  • Publicēts
    14/06/2024
  • Termiņš
    15/07/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/07/2024
  • Piešķirts
    01/10/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
39143110 Gultas, gultas piederumi un mīkstās mēbeles
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
165,126.05
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
6002672471-BAIUDBw DL II 4.1
Apraksts

Pamatnolīgums (pamatnolīgums) par dažādu aizsargājošu atlīdzību nodrošināšanu saskaņā ar 1. un 2. daļas specifikācijām

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.evergabe-online.de
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
http://www.evergabe-online.de
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/07/2024 08:01
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.