Publications Office of the EU
Vācija-Hanovera: Ugunsdzēšanas aparāts - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Hanovera: Ugunsdzēšanas aparāts

  • Publicēts
    17/02/2023
  • Termiņš
    16/03/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/03/2023
  • Piešķirts
    11/04/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Medizinische Hochschule Hannover
Izpildes vieta
NUTS code: DE929 Region Hannover
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE929 Region Hannover
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
35111300 Ugunsdzēšanas aparāts
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
245,141.85 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2022/732/6196a
Apraksts

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/03/2023 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
245,141.85 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TOTAL Feuerschutz GmbH
Pasta adrese: Esperantostraße 10
Pilsēta: Hannover
Pasta indekss: 30519
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.