Publications Office of the EU
Zviedrija-Alvesta: Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zviedrija-Alvesta: Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai

  • Publicēts
    27/12/2021
  • Termiņš
    31/01/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    01/02/2022
  • Piešķirts
    07/02/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Izpildes vieta
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,848,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,848,000.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
21/78
Apraksts

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
01/02/2022 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,848,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
2,848,000.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Pasta adrese: Box 2122
Pilsēta: JÖNKÖPING
Pasta indekss: 55002
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.