Publications Office of the EU
Grieķija-Atēnas: Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Grieķija-Atēnas: Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi

  • Publicēts
    28/07/2012
  • Termiņš
    04/09/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/09/2012
  • Piešķirts
    15/01/2014
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Υπουργείο Ανάπτυξης Ανταγωνιστικότητας Υποδομών Μεταφορών και Δικτύων/ΓΓΔΕ/ΓΔΣΕ/Διεύθυνση Οδικών Έργων (Δ1)
Izpildes vieta
NUTS code: EL613 Μαγνησία, Σποράδες
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233100 Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,528,455.28 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Αντικείμενο της εν λόγω εργολαβίας (όπως αυτό περιγράφεται αναλυτικά στην Τεχνική Περιγραφή και του λοιπούς όρους Δημοπράτησης) είναι: τοποθέτηση αντιολισθηρής στρώσης στο τμήμα του έργου από τον Α.Κ. Λάρισας μέχρι τον Ι.Κ. Αγ. Βαρβάρας, κατασκευή της οδού σύνδεσης με τα Μελισσίατικα και το Συνεδριακό Κέντρο, κατασκευή παράπλευρων οδών εξυπηρέτησης των παροδίων, ολοκλήρωση των έργων και πρόσθετες εργασίες στο σύνολο του έργου από τον Α.Κ. Λάρισας έως τη Γορίτσα ( Η/Μ εγκαταστάσεις, ασφαλτικά, φωτεινή σηματοδότηση, αποχέτευση/αποατράγγιση, ασφάλιση, περίφραψη, σήμανση και αντιπλημμύρική τάφρος).

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/09/2012 10:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
5,528,455.28 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Θεσσαλική Κατασκευαστική Α.Ε.
Pasta adrese: Ριζαρείου 8
Pilsēta: Χαλάνδρι
Pasta indekss: 152 33
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.