Publications Office of the EU
Francija-Nantes: Dzirdes aparāti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Nantes: Dzirdes aparāti

  • Publicēts
    11/11/2016
  • Termiņš
    12/12/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/12/2016
  • Piešķirts
    27/06/2017
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
CHU de Nantes
Izpildes vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33185000 Dzirdes aparāti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
19,832,499.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
AOO-16102
Apraksts

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Pasta adrese: 85 rue Saint-Jacques
Pilsēta: Nantes
NUTS kods FR511
Pasta indekss: 44093
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.chu-nantes.fr
Elektroniski:
http://www.achats-hopitaux.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/12/2016 10:00
Izpildes vieta
CPV kods

33185000 - Dzirdes aparāti

33182000 - Sirds funkciju uzturēšanas ierīces

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
19,832,499.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Boston
Pasta adrese: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Pilsēta: Saint-Quentin-en-Yvelines
Pasta indekss: 78184
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.