-
Publicēts11/12/2019
-
Termiņš13/01/2020
-
Piedāvājumu atvēršana14/01/2020
-
Piešķirts30/07/2020
-
Šodien02/09/2026
Papildpielāgojumi
Bulgārija-Varna: Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
Предмет на откритата процедура е избор на изпълнители на обществена поръчка за дставка и монтаж на обзавеждане и оборудване по проект № BG05M9OP001-2.008-0004 „Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания“ в община Варна, процедура BG05M9OP001-2.008 „Подкрепа за лицата с увреждания“, приоритетна ос 2 „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014—2020 г. по обособени позиции. При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на 2 обекта за разкриване на Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания със „заместваща грижа“, в община Варна съгласно подробно разработени технически спецификации по обособени позиции.
Oficiālais nosaukums: Община Варна
Nacionālais reģistrācijas numurs: 000093442
Pasta adrese: бул. „Генерал Колев“ № 92, ет. 5
Pilsēta: Варна
NUTS kods BG331
Pasta indekss: 9000
Valsts: BGR
Kontaktpersona: Марина Драгова
Galvenā adrese: www.varna.bg
Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.