Publications Office of the EU
Francija-Bourg-en-Bresse: Ceļu seguma būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Bourg-en-Bresse: Ceļu seguma būvdarbi

  • Publicēts
    26/07/2016
  • Termiņš
    15/09/2016
  • Piedāvājumu atvēršana
    15/09/2016
  • Piešķirts
    21/12/2016
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Département de l'Ain
Izpildes vieta
NUTS code: FRK21 Ain
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK21 Ain
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45233220 Ceļu seguma būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,886,600.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
10,678,185.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
7
Piedāvājuma atsauces numurs
16A011
Apraksts

Fabrication, transport et mise en œuvre d'enrobés hydrocarbonés à chaud sur les routes départementales de l'Ain et les autres propriétés du Département.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Département de l'Ain
Pasta adrese: Service des marchés publics — 10 rue Pavé d'Amour — 2° étage — CS 40276
Pilsēta: Bourg-en-Bresse Cedex
NUTS kods FR711
Pasta indekss: 01006
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://www.ain.fr/marchespublics
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
15/09/2016 12:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.