Publications Office of the EU
E-Segovija: Elektrība - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

E-Segovija: Elektrība

  • Publicēts
    19/05/2012
  • Termiņš
    02/07/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    12/07/2012
  • Piešķirts
    11/09/2012
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Diputación Provincial de Segovia
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09310000 Elektrība
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
941,917.28 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
275,487.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
1641
Apraksts

Adjudicación del suministro de energía eléctrica en las instalaciones de alta y baja tensión de la Diputación de Segovia.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
12/07/2012 10:00
Izpildes vieta
CPV kods

09310000 - Elektrība

65000000 - Komunālie pakalpojumi

65310000 - Elektrosadale

65300000 - Elektrosadale un saistītie pakalpojumi

Piešķiršanas metode
Not specified
Paredzamā vērtība
941,917.28 EUR
Līguma galīgā vērtība
275,487.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Diputación Provincial de Segovia
Pasta adrese:
Pilsēta: Segovia
Pasta indekss: 40071
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.