Publications Office of the EU
Grieķija-Herakliona: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grieķija-Herakliona: Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    04/11/2020
  • Termiņš
    07/12/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/12/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Δήμος Ηρακλείου Αττικής
Izpildes vieta
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
460,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Λειτουργικές παρεμβάσεις στο αστικό πράσινο, διάρκειας τριών (3) ετών.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Δήμος Ηρακλείου Αττικής
Nacionālais reģistrācijas numurs: ΑΦΜ: 090084629
Pasta adrese: Στ. Καραγιώργη 2
Pilsēta: Ηράκλειο
NUTS kods EL301
Pasta indekss: 141 21
Valsts: GRC
Kontaktpersona: Αναστασία Μαργιώλη και Μαρία Αλυγιζάκη
Galvenā adrese: www.iraklio.gr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/12/2020 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
460,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.