Publications Office of the EU
Francija-Saint-Herblain: Daudzdzīvokļu ēku un individuālo māju celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Saint-Herblain: Daudzdzīvokļu ēku un individuālo māju celtniecības darbi

  • Publicēts
    20/06/2022
  • Termiņš
    22/09/2022
  • Piešķirts
    09/11/2023
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ATLANTIQUE HABITATIONS
Izpildes vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45211000 Daudzdzīvokļu ēku un individuālo māju celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
13,666,051.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Cr Penfeld
Apraksts

Les caractéristiques sont définies dans le Dce

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://marches-publics.info
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
13,666,051.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: EIFFAGE CONSTRUCTION PAYS DE LOIRE ECPDL
Pasta adrese: 1 IMP SERGE REGGIANI
Pilsēta: SAINT HERBLAIN
Pasta indekss: 44800
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.