Publications Office of the EU
Vācija-Coesfeld: Būvlaukuma uzraudzības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Coesfeld: Būvlaukuma uzraudzības pakalpojumi

  • Publicēts
    06/08/2016
  • Termiņš
    08/09/2016
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Izpildes vieta
NUTS code: DEA38 Warendorf
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71521000 Būvlaukuma uzraudzības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
425,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
05_07-0085-B_03-16-5000
Apraksts

Im Zuge des Neubaus der B 58 als Ortsumgehung Beckum zwischen der B 58 (Bauanfang im Bereich der Autobahnanschlussstelle Beckum) und dem Knoten B 58 / L 586 (Bauende) werden insgesamt 7 Brückenbauwerke erstellt, von denen die Bauüberwachung von 5 Bauwerken Gegenstand dieser Ausschreibung ist.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Pasta adrese: Wahrkamp 30
Pilsēta: Coesfeld
NUTS kods DEA35
Pasta indekss: 48653
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Vergabeservice
Galvenā adrese: www.strassen.nrw.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
425,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.