Publications Office of the EU
Lieferung von 3 Stück Absetzkipper und 2 Stück Abrollkipper - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von 3 Stück Absetzkipper und 2 Stück Abrollkipper

  • Publicēts
    07/07/2025
  • Termiņš
    04/08/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/08/2025
  • Piešķirts
    21/08/2025
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
HWS GmbH Abteilung Einkauf
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34130000 Mehāniskie transportlīdzekļi kravu pārvadāšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
3
Piedāvājuma atsauces numurs
HWS-2025-0030
Apraksts

Lieferung von 3 Stück Absetzkipper und 2 Stück Abrollkipper

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.ausschreibung.swh.de/NetServer/
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.ausschreibung.swh.de/NetServer/
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/08/2025 12:30
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.