Publications Office of the EU
Francija-Angulēma: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Angulēma: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi

  • Publicēts
    06/12/2019
  • Termiņš
    06/01/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/01/2020
  • Piešķirts
    01/02/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Centre hospitalier Angoulême
Izpildes vieta
NUTS code: FRI31 Charente
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRI31 Charente
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34114121 Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
250,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
309,780.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2019-E-104
Apraksts

Le titulaire devra mettre à disposition un véhicule de fort volume type ASSU son équipement et son équipage pour prendre en charge les transports médicalisés induits par l'activité SMUR du CH de Confolens.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/01/2020 13:00
Izpildes vieta
CPV kods

34114121 - Neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnas

85000000 - Veselības un sociālie pakalpojumi

85100000 - Veselības pakalpojumi

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
250,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
309,780.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SARL Ambulances Lascaux
Pasta adrese: rue du Cimetière
Pilsēta: Confolens
Pasta indekss: 16500
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.