Publications Office of the EU
Portugāle-Lisabona: Reklāmas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugāle-Lisabona: Reklāmas pakalpojumi

  • Publicēts
    21/12/2017
  • Termiņš
    17/01/2018
  • Piešķirts
    08/08/2018
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Izpildes vieta
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79341000 Reklāmas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,000,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,000,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
17CLPQ/DJ2002
Apraksts

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Pasta adrese: Calçada da Glória, n.º 53
Pilsēta: Lisboa
NUTS kods PT17
Pasta indekss: 1250-112
Valsts: PRT
Galvenā adrese: www.scml.pt
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
3,000,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
3,000,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Pasta adrese: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Pilsēta: Oeiras
Pasta indekss: 2780-053
Valsts: PRT
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.