Publications Office of the EU
Spānija-Canals: Pilsētattīstības celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Canals: Pilsētattīstības celtniecības darbi

  • Piešķirts
    26/03/2013
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45211360 Pilsētattīstības celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
600,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
599,919.49 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
PAI 01/2006/U-3
Apraksts

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
600,000.00
Līguma galīgā vērtība
599,919.49 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Argent XXI, S.A.
Pasta adrese: c/ Universidad, 4
Pilsēta: Valencia
Pasta indekss: 46003
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.