Publications Office of the EU
Itāija-Pomezia: Glābšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Itāija-Pomezia: Glābšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    06/12/2018
  • Termiņš
    11/01/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    14/01/2019
  • Piešķirts
    29/03/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stazione Unica Appaltante Città di Pomezia – Aprilia – Ardea
Izpildes vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
75252000 Glābšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
927,150.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
917,473.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
G00013
Apraksts

L’appalto ha per oggetto il servizio di salvataggio ed assistenza, nelle zone di mare antistanti le spiagge libere del litorale di Torvaianica per le stagioni balneari dal 2019 al 2023, mediante l'installazione di n. 8 (otto) postazioni totali, ciascuna dotata di una torretta di avvistamento con assistente bagnante e pattino di salvataggio, defibrillatore, cartellonistica e passerella per l’accesso di persone diversamente abili alle spiagge, nonché n. 12 passerelle perpendicolari alla battigia per l'accesso di persone diversamente abili, da collocare sulla spiaggia libera e su precisa indicazione degli uffici comunali, in ottemperanza a quanto stabilito dal Regolamento Regionale 15.7.2009, n. 11 e secondo le prescrizioni impartite dalle ordinanze balneari stagionali comunali nonché dalle ordinanze di sicurezza balneare emesse dalla Capitaneria di Porto di Roma.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Comune di Pomezia: portale gare d'appalto raggiungibile al link: https://pomezia-appalti.maggiolicloud.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Pasta adrese: Piazza Indipendenza 8
Pilsēta: Pomezia
Pasta indekss: 00071
Valsts: ITA
Piedāvājumus var iesniegt
Not specified
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
14/01/2019 10:00
Izpildes vieta
CPV kods

75252000 - Glābšanas pakalpojumi

92000000 - Atpūtas, kultūras un sporta pakalpojumi

92300000 - Izklaides pakalpojumi

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
927,150.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
917,473.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: ATI — Società Sportiva Dilettantistica Lifeguard Rescue Team S.r.l. (Capogruppo) Consorzio Cooperative Global Service (Mandante)
Pasta adrese: Via Singen 26/i
Pilsēta: Pomezia
Pasta indekss: 00071
Valsts: ITA

Oficiālais nosaukums: Comune di Pomezia
Pasta adrese:
Pilsēta: Pomezia
Pasta indekss:
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.