Publications Office of the EU
Spānija-Saragosa: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Saragosa: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija

  • Publicēts
    23/11/2021
  • Termiņš
    24/01/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/01/2022
  • Piešķirts
    10/05/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Gerencia de MAZ Mútua de Accidentes de Trabajo y Enfermedades Profesionales de la Seguridad Social nº 11
Izpildes vieta
NUTS code: ES243 Zaragoza
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES243 Zaragoza
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
10
Piedāvājuma atsauces numurs
2021/A/SUM/0051
Apraksts

Suministro de alimentos, productos de limpieza, menaje y utensilios para la cocina del Hospital MAZ M.C.S.S. Nº11 (en adelante MAZ), estando el Lote 4 (Fruta y verdura ecológica) reservado a Centros Especiales de Empleo de iniciativa social y a Empresas de Inserción, sin ánimo de lucro

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Gerencia de MAZ Mútua de Accidentes de Trabajo y Enfermedades Profesionales de la Seguridad Social nº 11
Nacionālais reģistrācijas numurs: G50005321
Pasta adrese: Calle Sancho y Gil 2-4
Pilsēta: Zaragoza
NUTS kods ES243
Pasta indekss: 50001
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Gerencia de MAZ Mútua de Accidentes de Trabajo y Enfermedades Profesionales de la Seguridad Social nº 11
Galvenā adrese: http://www.maz.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/01/2022 11:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.