Publications Office of the EU
Savākšanas centra darbības vadības deleģēšana, ko veic pilnvarotais pārstāvis, ziņojot par atkritumiem no ārvalstu vēstures kopienas, TIMIS valsts, fiziskajām personām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Savākšanas centra darbības vadības deleģēšana, ko veic pilnvarotais pārstāvis, ziņojot par atkritumiem no ārvalstu vēstures kopienas, TIMIS valsts, fiziskajām personām

  • Publicēts
    17/03/2026
  • Termiņš
    20/04/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
COMUNA MOSNITA NOUA
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO424 Timiş
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,340,584.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
4548570/ 2026/1
Apraksts

Līgums ietvers savākšanas centra darbību, brīvprātīgi ieguldot atkritumus no privātpersonām, kas atrodas Moşniţa Nouă Commune, Moşniţa Veche ciemā FN

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
phy-mod
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Pretul ofertei
Paredzamā vērtība
3,340,584.00 RON
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.