Publications Office of the EU
Čehija-Hradec Králové: Antineoplastiskie līdzekļi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Hradec Králové: Antineoplastiskie līdzekļi

  • Publicēts
    13/04/2022
  • Termiņš
    11/05/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    11/05/2022
  • Piešķirts
    20/07/2022
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Izpildes vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33652100 Antineoplastiskie līdzekļi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,060,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
3,060,000.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem krizotinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
11/05/2022 10:00
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
3,060,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
3,060,000.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Pasta adrese: K pérovně 945/7
Pilsēta: Praha
Pasta indekss: 10200
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.