Publications Office of the EU
Francija-Nancy: Informācijas tehnoloģiju programmatūras tehniskā uzturēšana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Nancy: Informācijas tehnoloģiju programmatūras tehniskā uzturēšana

  • Publicēts
    03/10/2015
  • Termiņš
    10/11/2015
  • Piešķirts
    14/01/2016
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Communauté urbaine du Grand Nancy
Izpildes vieta
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72267100 Informācijas tehnoloģiju programmatūras tehniskā uzturēšana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
159,301.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2015-CU-F063
Apraksts

Le présent marché concerne la fourniture et la maintenance de logiciels de messagerie et outils connexes, les formations et les prestations de services qui y sont associées, pour le service de messagerie électronique du Grand Nancy, dont le contenu est décrit dans le CCTP.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Communauté urbaine du Grand Nancy
Pasta adrese: Service de la commande publique, (bureau 101), 22/24 viaduc Kennedy, CO nº 80036
Pilsēta: Nancy Cedex
Pasta indekss: 54035
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
159,301.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Them-Is
Pasta adrese: 13/15 boulevard Joffre — bâtiment B
Pilsēta: Nancy
Pasta indekss: 54000
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.