Publications Office of the EU
Grieķija-Atēnas: Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Grieķija-Atēnas: Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas

  • Publicēts
    22/03/2017
  • Termiņš
    26/04/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/05/2017
  • Piešķirts
    02/06/2017
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Υπουργείο Εσωτερικών, Αρχηγείο Ελληνικής Αστυνομίας, Κλάδος Οικονομικοτεχνικής Υποστήριξης και Πληροφορικής, Διεύθυνση Οικονομικών, Τμήμα Προμηθειών
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38431000 Detektorierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,524,193.55 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
139,104.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
06/2017 διακήρυξη Α.Ε.Α.
Apraksts

Αντικείμενο της σύμβασης αυτής είναι η διαμόρφωση και η παραμετροποίηση του νέου εξοπλισμού και λογισμικού συστήματος που έχει ήδη προμηθευτεί η Ελληνική Αστυνομία, και η μετάπτωση του συνόλου των υποσυστημάτων, εφαρμογών και βάσεων δεδομένων στα νέα συστήματα, για την ολοκλήρωση της ανάπτυξης της Δεύτερης Γενιάς του Εθνικού Πληροφοριακού Συστήματος SCHENGEN (N.SIS II), και στην προσφερθείσα τιμή των εκατόν τριάντα εννέα χιλιάδων εκατόν τέσσερα ευρώ #139 104#EUR συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων, πλέον Φ.Π.Α. 24 % το οποίο αντιστοιχεί στο ποσό των #33.384,96#EUR, ήτοι στην τελική συνολική τιμή των εκατόν εβδομήντα δύο χιλιάδων τετρακοσίων ογδόντα οκτώ και ενενήντα έξι λεπτών του ευρώ #172 488,96#EUR. Η παραπάνω τιμή θα παραμείνει σταθερή καθ' όλη τη διάρκεια της παρούσας εκτελεστικής σύμβασης, και δεν υπόκειται σε καμία μεταβολή από οιαδήποτε αιτία.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Υπουργείο Εσωτερικών, Αρχηγείο Ελληνικής Αστυνομίας, Κλάδος Οικονομικοτεχνικής Υποστήριξης και Πληροφορικής, Διεύθυνση Οικονομικών, Τμήμα Προμηθειών
Pasta adrese: Π. Κανελλόπουλου 4
Pilsēta: Αθήνα
NUTS kods GR300
Pasta indekss: 101 77
Valsts: GRC
Kontaktpersona: Υπουργείο Εσωτερικών, Αρχηγείο Ελληνικής Αστυνομίας, Κλάδος Οικονομικοτεχνικής Υποστήριξης και Πληροφορικής, Διεύθυνση Οικονομικών, Τμήμα Προμηθειών
Galvenā adrese: www.oikonomikontm2@astynomia.gr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/05/2017 09:30
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,524,193.55 EUR
Līguma galīgā vērtība
139,104.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: NetU Consultants Ltd
Pasta adrese: Λεωφόρος Ακροπόλεως 13 & Θουκυδίδου 2
Pilsēta: Λευκωσία
Pasta indekss: 2006
Valsts: CYP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.