Publications Office of the EU
Digitālais euro - lietotne un SDK - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Digitālais euro - lietotne un SDK

  • Publicēts
    04/01/2024
  • Termiņš
    20/02/2024
  • Piešķirts
    02/10/2025
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
European Central Bank
Izpildes vieta
NUTS code: anyw-eea
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66110000 Banku pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
76,800,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
153,600,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
PRO-009488
Apraksts

Digitālā euro lietotne un ar to saistītais programmatūras izstrādes komplekts (SDK) MPS, kas sastāv no i) digitālā euro lietotnes un ii) SDK, lai atbalstītu MPS digitālā euro pakalpojumu sniegšanā, izmantojot savas mobilās lietotnes un tiešsaistes saskarnes.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.ecb.europa.eu/ecb/jobsproc/sourcing/html/index.en.html
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: Quality
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 60
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Price
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 40
Paredzamā vērtība
76,800,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
153,600,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Almaviva The Italian Innovation Company SpA
Pasta adrese:
Pilsēta: Rome
Pasta indekss: 00137
Valsts:
Oficiālais nosaukums: Sapient GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Munich
Pasta indekss: 80335
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.