Publications Office of the EU
Ungārija-Budapešta: Pārsēji - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungārija-Budapešta: Pārsēji

  • Publicēts
    15/03/2021
  • Termiņš
    16/04/2021
  • Atcelts
    19/04/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dél-pesti Centrumkórház – Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Izpildes vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33141110 Pārsēji
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
82,874,459.00 HUF
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
EKR001321612020
Apraksts

Ajánlatkérő az Intézmény részére 12 hónapban szükséges különféle kötszereket kívánja megvásárolni a Kbt. 105. § (2) bekezdés b) pontja alapján több ajánlattevővel megkötött keretmegállapodás alapján.
A Kbt. 109. § (1) bekezdésben foglaltak alapján Ajánlattevőknek ajánlatukat elektronikus katalógus formájában kell benyújtani.
Keretmegállapodás időtartama a hatályba lépésétől számítva 12 hónap. Az első teljesítési időszak a keretmegállapodás hatályba lépésétől számított 6 hónap. Ezt követően még egy darab 6 hónapos időtartam lejártát megelőzően van lehetőség az elektronikus katalógus frissítésére.
A Keretmegállapodás 12 hónapos időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik, az adott (6 hónapos) teljesítési időszakra vonatkozóan összeállított elektronikus katalógusból.
Ajánlatkérő az első 6 hónap leteltét követően második (6 hónap) teljesítési időszakra vonatkozóan verseny újranyitásával kér be frissített elektronikus katalógust, a Kbt. 109. §. (6) bekezdés a) alapján, ajánlattételi felhívás közvetlen megküldésével. A versenyújranyitás során Ajánlattevő az aktuális árváltozásait, Ajánlatkérő az aktuális igényeit jogosult változtatni. A változtatás nem járhat az ellenérdekű fél sérelmével.
A keretmegállapodás 12 hónapos időtartama alatt Ajánlattevőknek egy alkalommal nyílik lehetőségük az elektronikus katalógusuk frissítésére.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
Nacionālais reģistrācijas numurs: EKRSZ_74552335
Pasta adrese: Nagyvárad tér 1.
Pilsēta: Budapest
NUTS kods HU110
Pasta indekss: 1097
Valsts: HUN
Kontaktpersona: Cippán Diána
Galvenā adrese: http://www.dpckorhaz.hu
Elektroniski:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001321612020/reszletek
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/04/2021 13:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
82,874,459.00 HUF
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.