Publications Office of the EU
Nīderlande-Boxmeer: Ēku arhitektūras pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nīderlande-Boxmeer: Ēku arhitektūras pakalpojumi

  • Piešķirts
    21/07/2021
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Gemeente Boxmeer (tbv gemeente Land van Cuijk i.o.)
Izpildes vieta
NUTS code: NL413 Noordoost-Noord-Brabant
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL Nederland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71221000 Ēku arhitektūras pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,000,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
BIZOB-2021-LVC-JHO-00132
Apraksts

Ontwerpwerkzaamheden (bouwkundig en interieur) ten behoeve van de uitbreiding en verbouwing van het gemeentehuis Boxmeer tot het gemeentehuis Land van Cuijk. De werkzaamheden beslaan de uitwerking van een ontwerp dat naadloos aansluit op de initieel ontworpen gebouwfase 2 van het gemeentehuis Boxmeer. Ten behoeve van het interieur is vernieuwing en integratie van bestaande bouw met de uitbreiding vereist. Er wordt een beroep gedaan op het ontbreken van mededinging wegens uitsluitende rechten (Aanbestedingswet 2.32 lid 1 sub b onder 3).

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,000,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kraaijvanger bv
Pasta adrese: Blaak 40 unit 4.08
Pilsēta: Rotterdam
Pasta indekss: 3011 TA
Valsts: NLD

Oficiālais nosaukums: Kraaijvanger B.V.
Pasta adrese: Blaak 40 unit 4.08
Pilsēta: Rotterdam
Pasta indekss: 3011TA
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.