Publications Office of the EU
Beļģija-Brisele: Pētījums par auditorijas piesaistīšanu "Kā kultūras organizāciju darbību vērst uz attiecīgām mērķauditorijām" - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Beļģija-Brisele: Pētījums par auditorijas piesaistīšanu "Kā kultūras organizāciju darbību vērst uz attiecīgām mērķauditorijām"

  • Publicēts
    02/06/2015
  • Termiņš
    21/08/2015
  • Piedāvājumu atvēršana
    31/08/2015
  • Piešķirts
    30/10/2015
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Europeiska kommissionen, generaldirektoratet för utbildning och kultur
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
73220000 Izstrādes konsultāciju pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
150,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
136,607.50 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
EAC/08/2015.
Apraksts

Auditorijas piesaistīšana mākslas un kultūras jomā ir 1 no programmas "Radošā Eiropa" galvenajām prioritātēm; šīs programmas mērķis ir veicināt Eiropas kultūru un valodu daudzveidību un stiprināt kultūras un radošo nozaru konkurētspēju.
Pētījuma mērķis ir kultūras jomas līderiem organizācijās nodrošināt argumentus, lai tie varētu pārliecinoši pamatot pāreju uz tādu organizāciju, kas vairāk vērsta uz mērķauditorijām, vai nu iekšējā līmenī (attiecībā uz direktoru padomēm, komunikācijas un radošajām struktūrvienībām, konsultatīvajām komitejām un citām lēmumu pieņemšanas struktūrām), vai ārēji (publiskās iestādes, mecenāti, atbalsta sistēmas, sponsori u. c.).

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
31/08/2015 10:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
150,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
136,607.50 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Fondazione Fitzcarraldo
Pasta adrese: via Aosta 8
Pilsēta: Turin TO
Pasta indekss: 10152
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.