Publications Office of the EU
Portugāle-Almada: Dažādas detaļas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugāle-Almada: Dažādas detaļas

  • Publicēts
    28/07/2020
  • Termiņš
    25/08/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    26/08/2020
  • Piešķirts
    19/10/2020
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Infraestruturas de Portugal, S. A.
Izpildes vieta
NUTS code: PT16J Beiras e Serra da Estrela
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PT Portugal
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34913000 Dažādas detaļas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
25,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
230,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
11
Piedāvājuma atsauces numurs
10003470
Apraksts

Serviços de assistência oficinal para época invernal, 2020/2021: incluindo fornecimento de peças.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Infraestruturas de Portugal, S. A.
Nacionālais reģistrācijas numurs: 503933813
Pasta adrese: Praça da Portagem
Pilsēta: Almada
NUTS kods PT
Pasta indekss: 2809-013
Valsts: PRT
Galvenā adrese: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektroniski:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/app/dashboard.jsp
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
26/08/2020 10:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.