Publications Office of the EU
Polija-Opole: Autostāvvietu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Opole: Autostāvvietu pakalpojumi

  • Publicēts
    20/10/2021
  • Termiņš
    17/11/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/11/2021
  • Piešķirts
    31/12/2021
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL524 Opolski
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98351100 Autostāvvietu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
86,907.70 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
86,585.36 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
WS-ZF.2380.36.2021
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest parkowanie pojazdów (i innych przedmiotów – części samochodowych) oraz przechowywanie, a także zabezpieczanie pojazdów i mienia zatrzymanego przez Policję do celów procesowych, na warunkach określonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia i wzorze umowy stanowiących załączniki do SWZ.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Pasta adrese: ul. Korfantego 2
Pilsēta: Opole
NUTS kods PL524
Pasta indekss: 45-077
Valsts: POL
Kontaktpersona: Eugenia Poniży, Anna Lis, Jarosław Hamadyk
Galvenā adrese: http://www.opolska.policja.gov.pl
Elektroniski:
https://kwp-opole.ezamawiajacy.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/11/2021 11:15
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
86,907.70 PLN
Līguma galīgā vērtība
86,585.36 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Przedsiębiorstwo RUZIK Pomoc Drogowa RUZIK Patryk Ruzik
Pasta adrese:
Pilsēta: Chrósty
Pasta indekss: 47-280
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.