Publications Office of the EU
Nīderlande-Utrehta: Speciālistu mācību pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Nīderlande-Utrehta: Speciālistu mācību pakalpojumi

  • Publicēts
    12/12/2017
  • Termiņš
    12/02/2018
  • Piešķirts
    11/04/2018
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Izpildes vieta
NUTS code: NL Nederland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NL Nederland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
80510000 Speciālistu mācību pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
500,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
IUC17-405
Apraksts

De Belastingdienst zoekt een partij die jaarlijks samen met de Programmacommissie het programma voor de Permanente Educatie van de accountants opzet, en de leerinterventies organiseert, begeleidt en administratief afhandelt.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Nacionālais reģistrācijas numurs: 12629279
Pasta adrese: Tiberdreef 12 -24, IUC Belastingdienst
Pilsēta: Utrecht
NUTS kods NL
Pasta indekss: 3561 GG
Valsts: NLD
Kontaktpersona: Mirjam de Pater
Galvenā adrese: http://www.belastingdienst.nl
Elektroniski:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/c61192883c606c006db1a35c36f0d60e
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
500,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
1.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Universiteit Nyenrode B.V.
Pasta adrese: Straatweg 25
Pilsēta: Breukelen
Pasta indekss: 3621BG
Valsts: NLD
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.