Publications Office of the EU
Vācija-Hamburga: Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Hamburga: Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi

  • Publicēts
    25/08/2018
  • Termiņš
    02/10/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/10/2018
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SBH | Schulbau Hamburg
Izpildes vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45231000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
170,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
SBH VOB OV 111-18 AS
Apraksts

Das Schulgrundstück liegt im Bezirk Eimsbüttel, Ortsteil Harvestehude. Das Bauprogramm umfasst eine 2 – teilbare Sporthalle DIN 18032 für den Schul- und Vereinssport sowie Unterrichtsräume für den Allgemeinen Unterricht, Fachräume und einen Ganztagsbereich (GBS). Der Neubau wird auf dem Standort des jetzigen Fachklassentrakts errichtet. Für die Dauer der Bauzeit müssen Schulcontainer aufgestellt werden – Standort Bestandssporthalle.
Gegenstand der vorgesehenen Maßnahme ist eine eingegrabene Sporthalle, die mit den Unterrichtsräumen U-förmig umbaut und überbaut wird. Aus der Umbauung der Sporthalle resultiert ein 73 m langer und 31 m breiter Kubus. Mit dem Eingraben der Sporthalle und der Anordnung der Hallensohle auf rd. - 4,00 m unter OK Gelände wird die Gebäudehöhe auf i. M. 10,35 m begrenzt. Die Baustellenzufahrt soll ausschließlich über den Alfred-Beit-Weg erfolgen. Zum Nachbargrundstück, zum Schulhof und zum Oberstufenhaus sind geschlossene Bauzäune zu errichten.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: SBH | Schulbau Hamburg
Pasta adrese: An der Stadthausbrücke 1
Pilsēta: Hamburg
NUTS kods DE600
Pasta indekss: 20355
Valsts: DEU
Kontaktpersona: Einkauf / Vergabe
Galvenā adrese: http://www.hamburg.de/schulbau/
Elektroniski:
http://www.bieterportal.hamburg.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/10/2018 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
170,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.